Program Towarzyski

13.09.2017 r. ( środa )19.00 - 20.00 - Sala Balowa hotelu andel's ( IV piętro )


Uroczysta ceremonia otwarcia 20. Zjazdu Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, powitanie Gości i Uczestników. Pokaz – niespodzianka !
Występ zespołu ortodontyczno-muzycznego "DRUTY" -zespołu, którego skład, aż do chwili występu pozostanie tajemnicą...


20.00-21.30 - Lobby hotelu andel's ( parter )

,, Spotkajmy się " - Koktajl przy muzyce na żywo

Dla wszystkich Uczestników i Gości zjazdu - wstęp wolny na postawie identyfikatora zjadzowego lub potwierdzonia udziału w zjeździe.


14.09.2017 r. ( czwartek )20.00 – 1.00 - Sala Balowa hotelu andel's ( IV piętro )
Wieczór "Rock The Night!"

Główny punkt programu towarzyskiego:" Rock The Night"
To wspólna kolacja i wspólna zabawa. Wieczór pełen niespodzianek, przygotowany specjalnie dla Was, żeby razem spędzić czas w towarzystwie wyśmienitej kuchni i znakomitej muzyki.
Rozpoczynamy punktualnie o godz. 20.00 kolacją przygotowaną przez szefa kuchni Hotelu andel's. Muzyka na żywo wprowadzi Was w nastrój wieczoru i rozgrzeje przed główną atrakcją - występem Polskiej Sceny Ortodontycznej! Co to takiego? Nie zdradzimy, ale nie widzieliście tego nigdy wcześniej i gwarantujemy, że nigdy tego nie zapomnicie. W trakcie wieczoru odbędzie się konkurs, na najlepiej rockowo wystylizowanych: kobietę i mężczyznę. Anonimowa komisja ogłosi wyniki oraz wręczy nagrody zwycięzcom. Będzie też coś jeszcze... o podtrzymanie dobrych nastrojów zadba znakomity DJ, który muzyką taneczną będzie nas bawić, aż do godz.1.00+

Strój: casual style. Skórzane kurtki i spodnie, wysokie buty i dziury nie tylko w jeansach, bardzo mile widziane.

Wstęp płatny 250 zł/os ( zakładka Rejestracja )